X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
کامپیوتر , نرم افزار , تکنولوژی - هک وب کم لپ تاپ

این روزها گفته می شود که روزانه بطور متوسط بیش از هزار بدافزار منتشر می شود ، مطمئناً می بایست بیش از قبل امنیت خود و سیستم های الکترونیکی خود را برقرار کرد.

اما در میان هزاران راه مختلف هک شدن و لو رفتن اطلاعات خصوصی ، وب کم ها بخصوص وب کم های لپ تاپ ها هستند که می توانند به سادگی باعث انتشار تصاویر خصوصی افراد شوند !

حال این سوال پیش می آید که برای حفظ امنیت خود و جلوگیری از انتشار تصاویر خصوصی خود چه باید کرد ؟ما به شما ساده ترین راه پیشگیری از این مشکل را که اشخاص سرشناس دنیا نیز از آن استفاده می کنند معرفی می کنیم ؛

شما به سادگی می توانید با پوشاندن قسمت دوربین وب کم لپ تاپ خود ، با خیال راحت در منزل از آن استفاده کنید و نگران اتصال اشخاص ناشناس به وب کم خود نباشید !

جالب است بدانید که مأمورین اف بی آی نیز این راه حل ساده را به افراد مختلف بخصوص زنان که بیشتر مورد حمله هکرهای وب کم هستند توصیه می کنند .

همچنین به خاطر داشته باشید در مکان هایی که مجبورید با لپ تاپ اشخاص دیگر کار کنید و امکان پوشاندن وب کم برای شما وجود ندارد ، حواستان به چراغ کنار دوربین باشد که حتماً در حالت خاموش باشد .

همواره از بازکردن لینک های ناشناس که برای شما ارسال می شود خودداری نمایید .

شما تنها با رعایت همین نکات به ظاهر ساده می توانید امنیت خود را در این زمنیه تضمین نموده و با خیال راحت و در هر شرایطی با لپ تاپ کار کنید ...موضوعات مرتبط: <-CategoryTitle->

برچسب‌ها: <-TagName->

تاريخ : 1396/9/29 | 09:05 | نویسنده : entekhabedu |